Rezerwacjaonline

Sprawdź termin

Już otwarty!

Zapraszamy serdecznie!

czytaj więcej

Wydarzenia

05-10-2017

Sopot Jazz Festival 2017

Tegoroczny Sopot Jazz Festival odbędzie się w dniach 5-7 października i będzie drugim z planowanych pod kierownictwem artystycznym światowej sławy amerykańskiego saksofonisty Grega Osby. Trzy wieczory festiwalowe w legendarnym sopockim Grand Hotelu.

13-10-2017

All About Freedom Festival

Już po raz jedenasty interdyscyplinarny festiwal All About Freedom Festival, jeden z najbardziej znanych imprez realizowanych przez Europejskie Centrum Solidarności.

20-10-2017

Interference Festival

4. Festiwal Form Komunikacji Wizualnej czyli Interference Festival. To jedyne tego typu wydarzenie na pomorzu jeśli nie w skali kraju. Głównym założeniem jest popularyzacja sztuk wizualnych w otoczeniu muzyki elektronicznej.

21-10-2017

Koncert Mansa Zelmerlow

Mans Zelmerlow to szwedzki piosenkarz, tancer i prezenter telewizyjny. Po sukcesie w szwedzkim idolu Mans piął się po szczeblach kariery, występując w największych salach koncertowych w Szwecji.

05-11-2017

Targi Ślub i Wesele

Jubileuszowa edycja otwierająca sezon ślubny 2018/2019. Moc atrakcji, najnowsze kolekcje, pokazy mody ślubnej, fryzur i makijażu, występy najlepszych zespołów muzycznych, pokazy sztuki barmańskiej i tańca. Pomocne warszataty dla narzeczonych. 

Oferty specjalne

Zostaw nam swojego maila, będziesz mógł uzyskać jako jeden z pierwszych najświeższe informacje o naszych promocjach i najciekawszych ofertach

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij