Rezerwacjaonline

Sprawdź termin

Już otwarty!

Zapraszamy serdecznie!

czytaj więcej

Wydarzenia

02-12-2017

Jarmark Bożonarodzeniowy

Łoś Lucek mówiący ludzkim głosem, lodowa zjeżdżalnia, Anielski Młyn, karuzela z rumakami, przedmioty "z duszą" w Wielkiej Zbrojowni i świąteczne smakołyki na Targu Węglowym i przy kole widokowym. W sobotę, 2 grudnia rusza w Gdańsku Jarmark Bożonarodzeniowy - jeden z najpiękniejszych w Polsce.

07-12-2017

Koncert Brodka Tour

Brodka wraca do klubów! Zimowa trasa nazwana po prostu Brodka Tour to koncerty przekrojowe, na które składają się piosenki z 3 ostatnich wydawnictw. Jak zwykle u Brodki z pewnością możemy się spodziewać przearanżowanych wersji, niespodziewanych zwrotów akcji i pięknej oprawy wizualnej.

14-12-2017

Małgorzata Walewska & Gary Guthman Jazz Quartet: Christmas songs

Wyjątkowe połączenie najwyższej formy klasyki i jazzu. Znakomita polska śpiewaczka Małgorzata Walewska i amerykański trębacz jazzowy Gary Guthman to gwiazdy koncertu Christmas Songs. W programie najpiękniejsze kolędy polskie i najbardziej znane anglojęzyczne piosenki bożonarodzeniowe. Solistom towarzyszy grupa fantastycznych muzyków jazzowy.

31-12-2017

Sylwester w Gdyni

Jak Sylwester, to tylko w Gdyni. Skwer Kościuszki rozgrzeje się tego wieczoru do czerwoności. Sceną zawładnie muzyka. Gwiazdami wieczoru będą: Łąki Łan, XXANAXXu, MaJLo oraz Novika & Lex. To jednak nie jedyne atrakcje. Powstanie EkoStrefa Spotkań, gdzie będzie można odpocząć, rozgrzać się i dobrze zjeść. A wszystko zwieńczy efektowny pokaz fajerwerków. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

07-01-2018

Wielka Gala - J. Strauss i Przyjaciele

Wielkie widowisko muzyczne w Gdynia Arena będzie połączeniem muzyki klasycznej, tworzonej przez sławną rodzinę Straussów, oraz wielkich przebojów muzyki rozrywkowej. W programie nie zabraknie najsłynniejszych walców i polek, za które kochamy Straussów, a także prawdziwych hitów muzyki popularnej w ciekawych, nowatorskich aranżacjach. 

Oferty specjalne

Zostaw nam swojego maila, będziesz mógł uzyskać jako jeden z pierwszych najświeższe informacje o naszych promocjach i najciekawszych ofertach

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij