Rezerwacjaonline

Sprawdź termin

Już otwarty!

Zapraszamy serdecznie!

czytaj więcej

Sala konferencyjna

Sala konferencyjna

Konferencje w Gdańsku

Porównujesz sale konferencyjne w Gdańsku? Planujesz szkolenie, bankiet firmowy lub imprezę okolicznościową? Nasza sala konferencyjna to idealne miejsce do organizacji wszelkich wydarzeń zarówno biznesowych jak i mniej formalnych.

Do dyspozycji mamy przygotowaną powierzchnię 50 m2, profesjonalny sprzęt multimedialny, światło dzienne z możliwością zaciemnienia oraz bezprzewodowy dostęp do internetu, klimatyzację. Nasza sala konferencyjna w Gdańsku może, w zależności od ustawienia, posłużyć jako miejsce organizacji konferencji lub spotkania biznesowego do 30 osób. Bufet kawowy i przekąski na życzenie.

Nasze doświadczenie, profesjonalizm, dbałość o szczegół oraz indywidualne podejście do Klienta pomogą w osiągnięciu sukcesu każdej konferencji, spotkania biznesowego czy szkolenia. Do tego lokalizacja przy lotnisku w Gdańsku sprawia, że nasze sale konferencyjne są doskonałym rozwiązaniem dla dynamicznych, mobilnych ludzi biznesu.

Sale konferencyjne w Gdańsku?
Wybierz Hotel Faros!

 

OFERTA KONFERENCYJNA DO POBRANIA

Zapraszamy do kontaktu z nami: marketing@hotelfaros.pl

Oferty specjalne

Zostaw nam swojego maila, będziesz mógł uzyskać jako jeden z pierwszych najświeższe informacje o naszych promocjach i najciekawszych ofertach

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij